VII. NEMZETKÖZI ZONGORA FESZTIVÁL

2020. MÁRCIUS 6-7.

Letöltés

I. Korcsoport

Kiemelt Arany minősítés:

Váray Domonkos

 F. Chopin Zenei AMI Gödöllő

 Felkészítő tanár: Telek Zsuzsa

Arany minősítés:

Antal Krisztofer Róbert

Törökszentmiklósi Kodály Zoltán AMI

Felkészítő tanár: Hajduné Papp Erzsébet

Csathó Gergely István

Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő tanár: László Gábor

Jakab – Zalánffy Ábel

Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola – Mátészalka

Felkészítő tanár: Jakab Lászlóné

Liu Yinuo

Budapest XIII. kerületi Fischer Annie Zeneiskola AMI

      Felkészítő tanár: Mészáros Nóra

Ruszkai Barnabás

Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő tanár: Erdeiné Szőr Krisztina

Ezüst minősítés:

Bessenyei Beáta Ilona

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Sárváriné Lábiscsák Klára

Eglesz Luca

Törökszentmiklósi Kodály Zoltán AMI

Felkészítő tanár: Egleszné Jakab Enikő

Hajdu Zsófia

Lisznyay Szabó Gábor AMI – Veresegyház

Felkészítő tanár: Elláné Papp Katalin

Bronz minősítés:

Buha Jovana

Szabadkai Zeneiskola

Felkészítő tanár: Andrea Der Milovanovic

Méri Veronika

Vujicsics Tihamér AMI Szentendre

Felkészítő tanár: Richter Annamária

Különdíj:

Boda Marcell

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Magasné Prokob Gabriella

Brovdi Andrianna

Nagyszőlősi Bartók Béla Művészeti Iskola

Felkészítő tanár: Irina Uzsanszka

Chang Qin

Szekszárdi Garay János Általános Iskola és AMI Liszt Ferenc Zeneiskolája

Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

Faragó Gyöngy Virág

Kecskeméti M.Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő tanár: Bujdosóné Csáki Edit

Gajdács Jonatán

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI – Debrecen

Felkészítő tanár: Magasné Prokob Gabriella

Katona Lilla

Rácz Aladár Alapfokú Művészeti Iskola Jászapáti

Felkészítő tanár: Nagy Ilona Ildikó

Selymes Flóra Letta

Király-König Péter Zenei AMI Szeged

Felkészítő tanár: Sóti Szobonya Emőke

Tankó László Márton

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Baranyai Melinda

Dicséret

Antal Zita

Bihari János Alapfokú Művészeti Iskola Abony

Kalmár Gabriella

Rácz Aladár Alapfokú Művészeti Iskola Jászapáti

Katona Bálint

Solti György Zenei AMI Budapest

Mózes Petra

Ceglédi Erkel Ferenc AMI Liszt Ferenc Nagykátai Tagintézmény

Pauk Antal

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Fazekasné Kaszás Andrea

Szilágyi Rebeka

Kecskeméti M. Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő tanár: Bujdosóné Csáki Edit

Tisza Lilla

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Illyésné Szűcs Zsuzsanna

Vajna – Bálint Hanna

„Augustin Maior” Zene- és Képzőművészeti Állami Gimnázium Szászrégen

Felkészítő tanár: György Imola Zsuzsanna

Ying Yong

Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai AMI Budapest

Felkészítő tanár: Vajda Dorina

II. Korcsoport

Arany minősítést a zsűri nem adott ki!

Ezüst minősítés:

Cseppentő Lili

Szatmár AMI Mátészalka

Felkészítő tanár: Jeney Sándorné

Farkas Márk

Rácz Aladár AMI Jászapáti

Felkészítő tanár: Szepessy Katalin és Csík Laura

Bronz minősítés:

Széles Máté

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Petrócziné Bökényi Mónika

Zongor Szabolcs

Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai AMI-Budapest

Felkészítő tanár: Juhász Tamás

Különdíj:

Jankovity Akacija

Szabadkai Zeneiskola

Kispál Berta

Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola Jászberény

Lőrincz Miklós

Király –König Péter Zenei AMI

Dicséret:

Berkó Barnabás

Bihari János AMI

Ferenczi Dorottya Zoé

Solti György Zenei AMI

Fu Zhicheng

Hubay Jenő Zeneiskola és AMI Budapest

Hodány Diána

Solymári Hunyadi Mátyás Német nemzetiségi Ált. Isk és AMI

Tóth Réka

Laurus AMI Szolnok

III. korcsoport

Arany minősítés:

 Alács-Varró Emese

Alapfokó Zeneiskola-Topolya,Szerbia

Felkészítő tanár: Szűcs Budai Klára

Fonyódi Botond

Lisznyay Szabó Gábor AMI

Felkészítő tanár: Elláné Papp Katalin

Serbanati-Villalva-Briones Emmanuela

Augustin Maior Zene- és Képzőművészeti Állami Gimnázium-Szászrégen

Felkészítő tanár: Zanfir Doina Lavinia

Ezüst minősítés:

Balabánov Richárd

Viski Művészeti Iskola-Visk

Felkészítő tanár: Fegykó Larissza

Miszkuly Dóra Napsugár

Teleky-Wattay Művészeti Iskola-Pomáz

Felkészítő tanár: Gilice Teréz

Bronz minősítés

Papp Nóra

Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola-Kozármisleny

Felkészítő tanár: László Gábor

Türmer Katinka

Törökszentmiklósi Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola-Törökszentmiklós

Felkészítő tanár: Egleszné Jakab Enikő

Különdíj:

Berényi Dominika

Alapfokú Zeneiskola-Magyarkanizsa

Mészáros Péter

F. Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola-Gödöllő

Dicséret:

Bocsák Ambrus Gábor

Hubay Jenő Zeneiskola és AMI-Budapest

Faragó Csillag Virág

Kecskeméti M. Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskola-Kecskemét

Garamszegi András Márk

Hubay Jenő Zeneiskola és AMI-Budapest

Máté Sára

Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI –Derecske

Nela Hanesova

Zakladna Umlecka skola Svetozara Stracinu-Detva, Szlovákia

Pap Jerne Zsófia

Király-König Péter Zenei AMI-Szeged

Vasutova Natalie

Király-König Péter Zenei AMI-Szeged

IV. Korcsoport

Kiemelt Arany minősítés:

Mrena Milán

Törökszentmiklósi Kodály Zoltán AMI

Felkészítő tanár: Hajduné Papp Erzsébet

Arany minősítés:

Dávid Roland Mózes

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Laskay Edit

Kovács Botond

Bartók Béla AMI Vác

Felkészítő tanár: Jámborné Skripeczky Mariann

Kovács Zétény

Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált. Isk., Gimn. és Zenei AMI Budapest

Felkészítő tanár: Végh-Bocz Réka

Ezüst minősítést nem adott ki a zsűri!

Bronz minősítés:

Kátai Hanna

Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola Jászberény

Felkészítő tanár: Puskás Adrienn

Katarína Guttenová

Modry Kamen-i Zeneiskola Szlovákia

Felkészítő tanár: Eva Guttenová

Szemenyei Sámuel Barnabás

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Bodóné Kiss Szabina

Különdíj

Volter Zoé

Bihari János AMI Abony

Wu Yi

Tóth Aladár AMI Budapest

Dicséret

Cap Volodimir

Harmónia AMI Szentlőrinckáta

Cseh Julianna

Király-König Péter Zenei AMI Szeged

Duzmath Izabella

Király-König Péter Zenei AMI Szeged

Halász Emese

Kozármislenyi AMI

Kuti Donát

F. Chopin Zenei AMI gödöllő

Nagy Kornél Márk

Szolnoki Bartók Béla AMI

V. Korcsoport

Arany Minősítés:

Gerhát Domonkos

Kecskeméti M. Bodon Pál AMI

Felkészítő tanár: Bujdosóné Csáki Edit

Balázs Réka

Tóth Aladár Zeneiskola AMI

Felkészítő tanár: Eckhardt Gábor

Ezüst minősítés:

Sánta Dániel

Rózsavölgyi Márk AMI Szécsényi Tagintézménye

Felkészítő tanár: Lévárdi Beáta

Bronz minősítés:

Gaál Sarolta Csenge

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Felkészítő tanár: Illyésné Szűcs Zsuzsanna

Különdíj:

Agócs Mónika

Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola Jászberény

Dicséret:

Asztalos Ádám

Derecskei Bocskai István Ált.Isk és AMI

Telek Marcell Gábor

Kozármislenyi AMI

Dani Anna Teodóra

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

FESZTIVÁLDÍJ

Serbanati-Villalva-Briones Emmanuela

Augustin Maior Zene- és Képzőművészeti Állami Gimnázium-Szászrégen

Felkészítő tanár: Zanfir Doina Lavinia

Legeredményesebb tanár:

Telek Zsuzsa – F.Chopin Zenei AMI Gödöllő

Hajduné Papp Erzsébet – Törökszentmiklósi Kodály Zoltán AMI

László Gábor – Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola

Jakab Lászlóné – Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola – Mátészalka

Mészáros Nóra – Budapest XIII. kerületi Fischer Annie Zeneiskola AMI

Erdeiné Szőr Krisztina – Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Szűcs Budai Klára – Alapfokú Zeneiskola Topolya

Elláné Papp Katalin – Lisznyay Szabó Gábor AMI Veresegyház

Zanfir Doina Lavinia – Augustin Maior Zene- és Képzőművészeti Állami Gimnázium Szászrégen

Laskay Edit – Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

Jámborné Skripeczky Mariann – Bartók Béla AMI Vác

Végh-Bocz Réka – Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált.Isk, Gimn. és Zenei AMI Budapest

Bujdosóné Csáki Edit – Kecskeméti M.Bodon Pál AMI

Eckhardt Gábor – Tóth Aladár Zeneiskola AMI